Ми раді вітати Вас на нашому сайті!

Позашкільний навчальний заклад був заснований в 1948 році.Засновником закладу є   Сокальська районна рада. Белзький позашкільний заклад пройшов    два етапи розвитку :

-             -1948-1991 рр.(Белзький Будинок піонерів);

-             -1991-2007 рр.(Белзький Будинок учнівської творчості).

Із 2008 року розпочався третій етап діяльності ПНЗ як Белзького Будинку дитячої та юнацької творчості.

Метою БДЮТ є: виховання свідомого громадянина, патріота України; набуття молоддю соціального досвіду; формування у молоді потреби та уміння жити в громадянському суспільстві, духовності, фізичній досконалості, моральній, художньо-естетичній, трудовій і екологічній культурі. Національне виховання в  ПНЗ спрямовуеться на залучення юних громадян до глибинних пластів національної культури та духовності, формування в дітей та молоді національних світоглядних позицій, ідей і поглядів.

Вся діяльність ПНЗ спрямована на розвиток духовного  світу дитини, природних задатків і фізичних здібностей, прищеплення естетичних начал і організацію змістовного дозвілля. Невід'ємною складовою організаційної культури є традиції позашкільного закладу.

13 лист. 2018
Наші новини
27 бер. 2018
Наша талановита малеча.