Наші досягнення
№ з/п |
Рівень проведення (районний, районний етап обласного, обласний, обласний етап Всеукраїнського, Всеукраїнський, міжнародний) та повна назва конкурсу, змагання
|
К-сть учасників |
Зайняте місце |
П.І.П.учителя, який підготував призера | |
1 |
Обласна виставка- конкурс робіт школярів «Різдвяна шопка». |
6 |
I – місце II– місце III- місце III- місце |
Бубній Галина Михайлівна Івануса Олександра Євстафіївна Іванусь Галина Іванівна Івануса Олександра Євстафіївна
| |
2 |
Обласний конкурс «Техніка майбутнього».
|
1 |
II– місце |
Іванусь Галина Іванівна | |
3 |
Обласний етап Всеукраїнської виставки- конкурс «Новорічна композиція». |
7 |
II– місце III- місце III- місце III- місце
|
Іванусь Галина Іванівна
Бубній Галина Михайлівна | |
4 |
Обласна природоохоронна акція «Первоцвіти просять захисту».
|
4 |
II– місце III- місце |
Івануса Олксандра Євстафіївна Васькевич Наталія Василівна | |
5 |
Обласний етап X Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості « Вода – джерело життя».
|
7 |
III- місце III- місце |
Бубній Галина Михайлівна Івануса Олксандра Євстафіївна
| |
6 |
Обласна виставка-конкурсі «Природа і фантазія».
|
7 |
III- місце III- місце |
Івануса Олександра Євстафіївна | |
7 |
Обласна Всеукраїнська акція «День зустрічі птахів».
|
1 |
III- місце
|
Івануса Олександра Євстафіївна | |
8 |
Обласний Всеукраїнський юнацький фестиваль «В об'єктиві натураліста»
|
1 |
- |
Бубній Галина Михайлівна
| |
9 |
Обласний Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Зоологічна галерея»
|
1 |
- |
Іванусь Галина Іванівна | |
10 |
Обласний конкурс дитячих творчих робіт під гаслом «Я і мій друзяка спорт»
|
3 |
Невідомо результат |
Іванусь Галина Іванівна | |
11 |
Обласний конкурс з ужиткового мистецтва «Таланти твої Україно»
|
2 |
Невідомо результат |
Івануса Олександра Євстафіївна | |
12 |
Обласна виставка- конкурс робіт школярів молодшого віку «Свято майстрів».
|
4 |
Невідомо результат |
Івануса Олександра Євстафіївна Бубній Галина Михайлівна | |
13 |
Районний етап XVII дитячо – юнацького фестивалю «Сурми звитяги» 2016р. |
3 |
III- місце III- місце III- місце |
Бубній Ольга Михайлівна Васькевич Наталія Василівна Іванусь Галина Іванівна | |
14 |
Районний фестиваль конкурс мистецтв для дітей та юнацтва «Різдвяні канікули-2017»
|
2 |
II– місце
|
Бубній Ольга Михайлівна
| |
15 |
Районний фестиваль – конкурс «І слово, і пісня, матусю, тобі»
|
1 |
III- місце
|
Бубній Галина Михайлівна
| |
16 |
Районний етап дитячо – творчого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху»
|
2 |
II– місце III- місце |
Бубній Галина Михайлівна Івануса Олександра Євстафіївна | |
17 |
Районний конкурс малюнків «Професіографічне дерево моєї родини»
|
1 |
Невідомо результат |
Іванусь Галина Іванівна | |
18 |
Районний конкурс на найкращий малюнок по ПДР України
|
2 |
Невідомо результат |
Іванусь Галина Іванівна |
№з/п | Рівень проведення та повна назва конкурсу, змагання (від районних до Міжнародних) | К-сть учасників | Зайняте місце | П.І.П.учителя, який підготував призера |
1 |
Обласний етап всеукраїнської акції «День зустрічі птахів»
|
3 |
II– місце III- місце III- місце
|
Васькевич Наталія Василівна Іванусь Галина Іванівна Бубній Галина Михайлівна
|
2 |
Обласна природоохоронна акція «Годівничка»
|
4 |
III- місце
|
Бубній Галина Михайлівна |
Диплом за участь в обласному конкурсі з ужиткового мистецтва в номінації «Вироби з бісеру». (кер. Івануса О.Є.).
Подяка керівнику гуртка: Іванусь Г.І. («Образотворче мистецтво») за організацію та належну підготовку школярів до обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Новорічна композиція».
Подяка керівнику гуртка: Іванусі О.Є. («Писанкарство» та «Паперопластика») за організацію та належну підготовку школярів-переможців до обласного конкурсу «Природа і фантазія».
Подяка керівнику гуртка: Іванусі О.Є. («Паперопластика») за організацію та належну підготовку школярів до участі в обласній природоохоронній акції «Первоцвіти просять захисту».
Подяка керівнику гуртка: Васькевич Н.В. («Художнє слово») за організацію та належну підготовку школярів до участі в обласній природоохоронній акції «Первоцвіти просять захисту».
I – місце у районному етапі XVI дитячо – юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги» 2015р.
I – місце у районному фестивалі-конкурсі мистецтв для дітей та юнацтва «Різдвяні канікули- 2016», у номінації «Вокал»(солісти).
I – місце у обласному етапі Всеукраїнської виставки- конкурсі «Новорічна композиція», у номінації «Новорічний вінок».
I – місце у обласному етапі Всеукраїнської виставки- конкурсі «Новорічна композиція», у номінації «Новорічна форм-робота».
I – місце в районному конкурсі «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху».
II– місце у районному етапі XVI дитячо – юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги» 2015р.
II– місце у районному фестивалі-конкурсі мистецтв для дітей та юнацтва «Різдвяні канікули - 2016», у номінації «Хореографія».
II– місце у обласній виставці-конкурсі «Техніка майбутнього» ,у номінації «комікс».
II– місце у районній виставці-конкурсі «Природа і фантазія», у номінації «коренепластика».
II– місце у районній виставці-конкурсі «Природа і фантазія», у номінації «витинанки».
II– місце у районній виставці-конкурсі «Природа і фантазія», у номінації «писанкарство».
II– місце у районній виставці-конкурсі «Природа і фантазія», у номінації «малярство на склі».
II– місце у обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» , за роботу «Курочка ряба».
II– місце у обласній природоохоронній акції «Первоцвіти просять захисту» у номінації «Кращий звіт, відеозапис, презентація».
II– місце у обласній природоохоронній акції «Первоцвіти просять захисту» у номінації «На кращу агітаційну листівку».
III– місце у районному етапі XVI дитячо – юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги» 2015р.
Ш- місце у обласному етапі Всеукраїнської виставки- конкурсі «Новорічна композиція», у номінації «Новорічна форм-робота».
Ш- місце у обласній виставці-конкурсі робіт школярів «Різдвяна шопка»,у номінації «Різдвяна шопка».
III- місце у обласному етапі IX Міжнародного конкурсу еколого- валеологічної спрямованості «Смачно,корисно,барвисто», у номінації Художня робота «Мода на кухні».
III- місце у районній виставці-конкурсі «Природа і фантазія», у номінації «аранжування.
III– місце у обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» , за писанку.
III– місце у обласній природоохоронній акції «Первоцвіти просять захисту» у номінації «На кращий малюнок».
III– місце у обласному етапі Всеукраїнської акції «День зустрічі птахів», у номінації «Агітаційна робота».
3 –ри III– місця у обласній акції «Годівничка» на кращий сценарій Свята зимуючих птахів та на кращу розробку заняття про зимуючих птахів: Біловус Н.В.,Бубній О.М., Іванусь Г.І.
Грамоти за участь в обласній виставці- огляді “Квітковий вернісаж»
Пащук Ярина – гурток «Фантазія»; Кожушко Інна – гурток «Паперопластика»; колектив вихованців – гурток « Образотворче мистецтво».
Подяки керівникам гуртків : Бубній Г.М. («Фантазія»),Івануса О.Є. («Паперопластика»), Іванусь Г.І. («Образотворче мистецтво») за якісну підготовку школярів до участі в обласній виставці – огляді «Квітковий вернісаж».
Подяка керівнику гуртка Іванусь Г.І. за організацію та належну підготовку школяра-переможця до обласного етапу ІX Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Смачно, корисно, барвисто».
Подяки керівникам гуртків: Бубній Г.М. («Фантазія»),Іванусі О.Є. («Паперопластика»), Іванусь Г.І. («Сувенірна та м’яка іграшка») за організацію та належну підготовку школярів до обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Новорічна композиція».
Подяки керівникам гуртків: Біловус Н.В. («Художнє слово»), Іванусі О.Є.
(«Паперопластика») за якісну підготовку школярів до участі в природоохоронній акції «Первоцвіти просять захисту».
Участь вихованців та педагогів у спільному щорічному україно – польському проекті «Міжнародна співпраця Місто Белз (Україна) – Гміна Белжець (Польща) та щорічному міжнародно – фольклорному фестивалі «Белзька Брама».
Участь в обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку
(«Капітальний ремонт в Белзькому Будинку дитячої та юнацької творчості Сокальської районної ради Львівської області»), досягнувши успішних результатів.
А також брали участь у таких конкурсах :
- районний етап обласного конкурсу «Славетні імена України – 2015. Михайло Вербицький»;
- районний творчий конкурс «Умілі руки – Божий дар»( де було відібрано роботу вихованки Гузар Руслани , яку згодом було продано на аукціоні);
- обласний конкурс малюнків «НОК України – 25 років»;
- обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Зоологічна галерея»;
- всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»;
- всеукраїнський екологічний конкурс «Чорнобильська катастрофа: 30 років опісля – що далі!».
III – місце у районному етапі XIII дитячо – юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги» 2014р.
II – місце в районній виставці «Квітковий вернісаж» у номінації «Аранжування» та «Флористика»
II – місце у першому етапі фестивалю – конкурсу мистецтв для дітей та юнацтва «Різдв'яні канікули – 2015».
2 – ві грамоти за участь в обласній виставці – огляді «Квітковий вернісаж»
Синьовська Ірина – гурток «Бісероплетіння», Войтович Оксана – гурток «Умілі руки».
Подяка керівникам гуртків: Ільїв Т.А. (умілі руки), Івануса О.Є. (бісероплетіння) за якісну підготовку школярів до участі в обласній виставці – огляді «Квітковий вернісаж».
Диплом за художню майстерність, креативність та високий рівень виготовлення конкурсних робіт обласного етапу Всеукраїнської виставки – конкурсу «Український сувенір».(Кобільник Марта – гурток «Макраме»).
Подяка керівнику гуртка Іванусь Г.І. за організацію та якісну підготовку учнівської молоді до участі в обласному етапі Всеукраїнської виставки – конкурсу «Український сувенір».
Відзнака за активну участь в обласному етапі Всеукраїнської виставки – конкурсу «Новорічна композиція» - колектив вихованців.
Подяка керівнику гуртка ІванусіО.Є. за організацію та якісну підготовку школярів до участі в обласному етапі Всеукраїнської виставки – конкурсі «Новорічна композиція».
2 –ва дипломи учасників Всеукраїнського фестивалю Святого Миколая 2014 за високий рівень виконання конкурсних робіт.
За кращу методичну розробку заняття гуртка художньо – естетичного напрямку відділ освіти нагороджує грамотами: у номінації «Вокал» - III – місце – Біловус Н.В.; у номінації «Хореографія» - III – місце – Гофрик Г.В.; у номінації «Образотворче мистецтво» - II – місце – Іванусь Г.І.; у номінації «Декоративно – ужиткове мистецтво» - I- місце – Івануса О.Є.
I – місце в районному конкурсі малюнку на протипожежну тематику.
I – місце у першому етапі дитячо – творчого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху»
II – місце в районному конкурсі «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху».
Диплом за участь в обласному конкурсі «Таланти твої Україно» з ужиткового мистецтва в номінації вироби з бісеру.
Диплом за участь в обласному конкурсі «таланти твої Україно» з ужиткового мистецтва в номінації Писанкарство .
А також брали участь у таких конкурсах :
- обласний конкурс віршів «Люба Україно»;
- обласний конкурс малюнка серед дітей учасників АТО «Наша рідна земля».
- конкурс дитячої творчості на податкову тематику «Майбутнє країни – у мріях дитини»;
- районний етап обласного конкурсу шкільних малюнків «Мої права»;
- районний етап обласного конкурсу «Герої не вмирають»
Участь вихованців та педагогів у спільному щорічному україно – польському проекті «Міжнародна співпраця Місто Белз (Україна) – Гміна Белжець (Польща) та щорічному міжнародно – фольклорному фестивалі «Белзька Брама».